Distanční výuka pro předškolní děti – BERUŠKY

Posted By on 8.3.2021

Vážení rodiče,

od úterý 9.3.2021 bude na stránky vložena distanční výuka pro předškolní děti. Tato výuka je povinná pro všechny předškoláky (ti, co navštěvují MŠ poslední rok). Součástí materiálů bude pracovní list, písnička, říkanka, nějaké tvoření, pohybová chvilka a jiné zajímavé odkazy.  Vždy bude označeno, co bude pro děti povinné splnit a donést do MŠ (na předávce se budeme domlouvat dle situace).  Tyto věci si budeme zakládat do tzv. portfolia dětí, která jsou povinná jako dokumentace jejich vzdělávání. Spousta z Vás již měla možnost distanční výuku poznat v uplynulém roce, proto Vám moc děkujeme a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem p. uč. Mirka, Olinka a Hanička 🙂

dekujeme - DOBRÝ ANDĚL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *