Týdenní program u Berušek

Posted By on 3.11.2021

Téma : Barevný podzim – DÝŇOVÉ SLAVNOSTI

25.10. – 29.10. 2021

Na tento týden jsme se s dětmi velmi těšili. Úkol zněl jasně – připravit školkovou zahradu na dýňové slavnosti. Velkou spoustu strašidýlek, lucerniček, papírových dýní, netopýrů a nejrůznějších podzimních dekorací jsme samozřejmě začali vyrábět už dlouho dopředu. Všechna volná místa v naší školce, ať už to byly například parapety, poličky, chodby, skříňky se postupně začaly plnit hromadou výrobků. Nechyběli ani pavoučci s pavučinkami, lucerny se svíčkami, ani strašák do zelí. To, že nám to dalo plno práce jste se mohli přijít přesvědčit v úterý 26.10. přímo na naši zahradu. Na přivítanou ještě paní učitelky vyrobily zápichy s černými kočkami, aby si každý mohl naši podzimní výstavku připomenout. Děkujeme všem, kteří za námi vážili cestu a přišli shlédnout, kolik věcí naše šikovné Berušky vytvořily. Myslím, že to opravdu stálo za tu námahu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *