Organizační změny ve školním roce 2022/2023

Posted By on 23.8.2022

Vítáme všechny děti a rodiče v novém školním roce. Prázdniny nám utekly jako voda a nás čeká další rok, plný seznamování, akcí, legrace, ale i povinností a změn. S novými dětmi se letos přivítáme ve třídě „Berušky“ (1.patro-levý vchod), kde budou zařazeny nejmladší děti a třída předškoláků bude v přízemí u „Sluníček“, zde bude i „staro“nová paní učitelka, která se k nám vrací z mateřské dovolené.

I. třída „Berušky“ (1.patro) – malé děti

Učitelky:

Bršťáková Olga, DiS.

Bc. Brabcová Miroslava

Provozní pracovnice: Ďatelová Martina

II. třída „Sluníčka“ (přízemí) – předškoláci

Učitelky:

Mgr. Hanzlíková Vladimíra

Kozlová Kristýna

Asistent pedagoga: Lehká Hana

Provozní pracovnice: Frgalová Simona

Všechny důležité informace, změny a aktuality budou vyvěšeny vždy na nástěnkách jednotlivých tříd, prosím bedlivě je proto sledujte! Taktéž důležité info najdete zde, na našich webových stránkách. Fotogalerie pak bude na webových stránkách www.mstroubky.rajce.idnes.cz , všechna alba jsou zaheslovaná z důvodu GDPR, heslo a přihlašovací údaje jsou dostupné na vyžádání ve třídě. Taktéž na našich webových stránkách najdete veškeré kontakty, jak telefonické, tak mailové. Nebojte se komunikovat jakýmkoliv způsobem, v případě dotazu rádi odpovíme. Platby za stravné a školné budou vždy vyvěšené na nástěnce, z provozních důvodů se letos platby za stravné na začátku září nejspíše opozdí, ale o tom Vás bude informovat vedení školy zde na webových stránkách.

Těšíme se na společně prožité chvíle s Vašimi dětmi, protože ten důvod, proč jsme ve školce, jsou právě ony !!!!!!

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ DĚTI BUDOU POTŘEBOVAT DO MŠ: (viz. seznam v šatnách jednotlivých tříd)

 • přezůvky do třídy (pevná pata)
 • pyžamo (každé pondělí vyprané a podepsané)
 • náhradní věci na převlečení do skříňky (spodní prádlo, tričko, kalhoty….)
 • balík papírových kapesníků
 • ubrousky (klasické kuchyňské čtveraté)
 • balík vlhčených ubrousků
 • balík toaletních papírů (8 ks)
 • Sluníčka – kartáček, pastu a kelímek (označený značkou dítěte), Berušky prozatím kartáček a pastu nenosit
 • kelímek na pitný režim (označený jménem)
 • balíček mikrotenových sáčků na svačiny
 • tekuté mýdlo (stačí náplň)
 • pláštěnka na vycházky
 • balík kancelářských papírů A4 a hřeben pro dívky

PROSÍME !!!!!! všechny rodiče, aby dávali dětem převlečení na zahradu – tzn. starší kalhoty, popř. starší obuv. Vše je třeba přizpůsobit aktuálnímu počasí. Všechny věci a oblečení prosím podepisujte, včetně pyžama. Předejdeme tak zbytečným komplikacím. Do třídy by měly nosit děti takové oblečení, které je možno si ušpinit a maminka se nebude zlobit. S dětmi neustále pracujeme, tvoříme a vyrábíme, občas se stane nehoda a některé barvy nejdou zcela vyprat. U oběda se stává také nehoda a rajská omáčka jde z bílých šatiček špatně dolů 🙂 Do třídy si lze donést plyšáka na spaní, jiné hračky z domu do třídy, z organizačních důvodů, nenosíme.

Moc Vám děkujeme za spolupráci 🙂

Veselý a pohodový vstup do nového školního roku Vám přeje celý kolektiv MATEŘSKÉ ŠKOLY 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *