Vítejte v novém školním roce 2021/2022 !

Posted By on 31.8.2021

Opět tu máme září a začíná nám doba, kdy se společně vydáme na cestu poznávání, objevování, seznamování se s novými kamarády a rodiči. Velmi jsme se, jako kolektiv, na tuto dobu těšili, proto doufáme, že nám pozitivní náladu nic nepokazí – máme na mysli především dobu covidovou! Snad proběhne letošní rok bez toho, aniž by musela probíhat distanční výuka a my si děti užijeme plnými doušky od září až do prázdnin. Včetně všech akcí, které bude Mateřská škola pořádat. Proto prosíme všechny rodiče o dodržování zvýšené hygieny a (prozatím) nařízených vládních opatření a to – noste v budově MŠ roušky a děti, které budou vykazovat ZNÁMKY RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ – NEVOĎTE PROSÍM DO KOLEKTIVU. Předejdeme tak zbytečným komplikacím 🙂 Zároveň Vás také prosíme, abyste sledovali pozorně nástěnky a webové stránky MŠ, které pravidelně aktualizujeme. Na jakékoliv dotazy rády osobně odpovíme.

7.9. 2021 v 16.00 hod. (cca do 16.20 hod.) proběhnou „TŘÍDNÍ SCHŮZKY U BERUŠEK“ (tzn. ve třídě předškolních dětí), účast je nutná, jelikož se budou probírat důležité informace. Prosíme rodiče, aby s sebou nevodili děti. Těšíme se na Vás 🙂

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ DĚTI BUDOU POTŘEBOVAT DO MŠ: (viz. seznam v šatnách jednotlivých tříd)

 • přezůvky
 • pyžamo (každé pondělí vyprané a podepsané)
 • náhradní věci na převlečení (spodní prádlo, tričko, kalhoty….)
 • balík papírových kapesníků
 • ubrousky (klasické kuchyňské čtveraté)
 • balík vlhčených ubrousků
 • balík toaletních papírů (8 ks)
 • kartáček, pastu a kelímek (označený značkou dítěte)
 • kelímek na pitný režim (označený jménem)
 • balíček mikrotenových sáčků na svačiny
 • tekuté mýdlo (stačí náplň)
 • Berušky – balík kancelářských papírů A4 a hřeben pro dívky

PROSÍME všechny rodiče, aby dávali dětem převlečení na zahradu – tzn. starší kalhoty, popř. starší obuv. Vše je třeba přizpůsobit aktuálnímu počasí. Všechny věci a oblečení prosím podepisujte, včetně pyžama. Předejdeme tak zbytečným komplikacím.

MNOHOKRÁT DĚKUJEME, KOLEKTIV MŠ 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *