BERUŠKY – DÝŇOVÁNÍ

Posted By on 17.11.2022

24.10. – 27.10.

Celý říjen jsme s dětmi připravovali výrobky na dýňovou slavnost. Denně nám pod rukama vznikaly nové výrobky. Snažili jsme se vymyslet spoustu věcí a hlavně přizpůsobit věku dětí, aby se na veškeré práci podílely. A jelikož jsou naše Berušky opravdu malinké a většina z nich se nesetkala ani se štětcem, nůžkami, lepidlem atd. ..tak to nebylo úplně jednoduché….Ale myslím, že jejich šikovnost a trpělivost paní učitelek Olinky a Haničky přinesla krásné výrobky, které jste obdivovali na naší zahradní dýňové slavnosti. Chceme také moooc poděkovat Vám, rodičům, za to, že jste přiložili ruku k dílu a doma jste vydla´bali nespočet dýní a přinesli i vaše výtvory, které se staly nedílnou součástí školkové zahrady.

Vážíme si i toho, že jste všichni dorazili a nasáli neskutečnou podzimní atmosféru, kterou se nám všem jako každý rok podařilo vykouzlit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *